Praca: Ustawiacz Maszyn

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz Maszyn
Miejsce pracy: Chechło k. Pabianic
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
  • pakiet benefitów (kartę OK System, Opiekę Zdrowotną dla Pracowników i ich Rodzin, imprezy kulturalno-oświatowe).
  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych Kaizen).
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.
OPIS STANOWISKA:
  • naprawa, przezbrajanie i konserwacja form wtryskowych
  • przezbrajanie form wtryskowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • obsługa podstawowych maszyn Narzędziowni (szlifierka, piłka, wiertarka, wyrzynarka, tokarka itp.)
  • kompletacja części do złożenia form
  • współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Produkcji i R&D
  • Mile widziana obsługa wózka widłowego i suwnicy!
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie z zakresu obsługi maszyn i pracy na produkcji (mile widziane doświadczenie w pracy na narzędziowni, serwis form wtryskowych, ślusarstwo)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Mile widziana znajomość obróbki szlifowaniem, frezowaniem, toczeniem, CNC oraz technologii i konstrukcji form wtryskowych, wykrojników.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.