Praca: Ustawiacz Wtryskarek

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Obecnie dla jednego z naszych Duńskich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz Wtryskarek
Miejsce pracy: Dania
Nr ref.: INJ / Dania

Zadania:
  • Ustawienie wtryskarek do pracy (urządzenia marki Demag lub Haitian).
  • Kontrola parametrów / jakości wytwarzanych detali.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji.
  • Dbanie o stanowisko pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze wtryskarek klasy DEMAG lub podobnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca przeprowadzenie rozmowy).
  • Znajomość obsługi i ustawiania  Robota nie jest konieczna ale będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć uczenia się.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazne środowisko pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Zapewniamy pomoc w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”