Woźna oddziałowa


2024-06-03


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Piotrków Trybunalski

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0991
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku i czystości w przydzielonych pomieszczeniachpomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowychwykonywanie zadań związanych z wydawaniem posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Sprzątanie pomieszczeń biurowych w PSSE w Łęczycy poprzez mycie i odkurzanie podłóg, ścieranie kurzu z mebli, parapetów, sprzętów, urządzeń biurowych i okresowe mycie okien oraz...

Więcej

Pracownik utrzymania czystości

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania oraz mycia pomieszczeń- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania terenów zewnętrznych- obsługa maszyn...

Więcej

Pracownik utrzymania hal produkcyjnych i magazynowych

2024-06-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Dobroń

utrzymanie czystości miejsca pracy, obsługa szorowarki, udział w procesach produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej