Praca: Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Wulkanizator
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/0153
OBOWIĄZKI:
Wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych, felgi stalowe i aluminiowe. Obsługa czujników TP MS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku wulkanizatoraUmiejętność wymiany opon w samochodach osobowych i dostawczych, wyważanie kół stalowych i aluminiowych, wymiana opon typu RUN ON FLATMile widziana znajomość języka ukraińskiego

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu