Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Wychowawca
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/20/0408
OBOWIĄZKI:
sprawuje opiekę nad dziećmi w czasie dyżuru, pomaga wychowankom w odrabianiu lekcji, sprawuje opiekę w czasie wycieczek i imprez organizowanych przez placówkę, współpracuje ze specjalistami i innymi pracownikami, otacza dzieci szczególną troską i dbalością o nie, realizuje inne zadania wynikające ze statutu placówki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

umiejętność pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku