Praca: Wydawca farmaceutyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Wydawca farmaceutyczny
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/20/0376
OBOWIĄZKI:

1. Realizowanie zamówień poprzez pobieranie produktów (leków) z miejsc ich lokalizacji .

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Apteka Dr.Max
łódzkie / Łódź
  • Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki:wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentomprawidłowe przyjmowanie i realizowanie...

  • Dodane: dzisiaj
Apteka Dr.Max
łódzkie / Żychlin
  • Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki:wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentomprawidłowe przyjmowanie i realizowanie...

  • Dodane: dzisiaj
Apteki Gemini
łódzkie / Kutno
  •  ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (w wybranych lokalizacjach) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych...

  • Dodane: 2020-10-23
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • pomoc przy sporządzaniu leków recepturowych, ekspozycja preparatów leczniczych, przyjecie produktów leczniczychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: farmaceutyczne

  • Dodane: 2020-10-01