Praca: Wykładacz towaru

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Wykładacz towaru
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3629
OBOWIĄZKI:
- rozładowywanie dostaw- rozkładanie towaru na sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Wykładanie towaru, prace porządkowe na sklepie, bieżąca obsługa klienta. Wymagania inne: Oferta skierowana do osób pełnoletnich.

  • Dodane: 2022-06-22

Selgros Cash&Carry

łódzkie / Łódź, Pabianicka
  • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rozbiór i trybowanie mięsa, przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,...

  • Dodane: 2022-06-19

  • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: konfekcjonowanie towaru do pakowania, kontrola ekspozycji, kontrola daty ważności produktów, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych...

  • Dodane: 2022-06-13

Gram Sadeccy sp.j.

łódzkie / Łęczyca
  • контролювати терміни придатності товарів для споживання на складі та в торговому залі регулярно...

  • Dodane: 2022-06-03