Praca: Wykonywanie czynności wspomagających proces produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Wykonywanie czynności wspomagających proces produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2295
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie czynności przekształcania surowców i półproduktów w wyroby gotowe- segregowanie i układanie produktów- obsługa maszyn, kontrola jakości i pakowanie produktów, dokonywanie drobnych napraw- przestrzeganie przepisów BHP- wykonywanie czynności w anglojęzycznym zespole- wykonywanie czynności przeważnie w pozycji stojącej- utrzymanie czystości w miejscu wykonywania czynnościUmowa zlecenie na okres: 1 rok.Miejsce wykonywania pracy: Pracodawca - ze względu na brak głównego miejsca wykonywania czynności podał siedzibę firmy - natomiast od kandydata oczekuje dyspozycyjności ze względu na wykonywanie czynności w różnych miejscach na terenie kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętności manualne
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku oraz podstawowa znajomość języka angielskiego ze względu na wykonywanie czynności w anglojęzycznym zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi