Praca: Zaopatrzeniowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0774
OBOWIĄZKI:

wg zakresu czynności

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

OPOLTRANS Spółka z o.o.
łódzkie / Łódź
  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientówOpieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientówRozpoznawanie potrzeb i analiza klientówWykształcenie związane z...

  • Dodane: 2020-10-11
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Grabów
  • 1. Dostarczanie towaru.2. Dowóz do klienta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Dodane: 2020-10-10
Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
łódzkie / Wola-Dąbrowa
  • Rozładunek i załadunek towaru na samochód, sprawdzenie jakości i ilości towaru.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania inne:Umiejętność...

  • Dodane: 2020-09-29
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Grabów
  • 1. Dostarczanie towaru.2. Dowóz do klienta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Dodane: 2020-09-29