Praca: Jeliciarz


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Jeliciarz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/1087
OBOWIĄZKI:
czyszczenie jelit, w tym ich przelewnie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Trenkwalder

łódzkie / Łódź
  • Będziesz odpowiedzialny za: obsługę maszyny produkcyjnej, dbanie o poprawność parametrów, nadzorowanie poprawności procesu produkcji i działania maszyny, kontrolowanie jakości wyrobów...

  • Dodane: 2022-12-07

Norautron Electronics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Zakres zadań: wykonywanie czynności montażowych montaż ręczny oraz mechaniczny zgodnie z dokumentacją techniczną produktu odpowiedzialność za powierzony materiał, dokumentację oraz...

  • Dodane: 2022-12-07

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Prace związane z produkcją żywności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-12-05

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • Dzielenie surowca do produkcji wędlin.Przygotowywanie mięsa i podrobów na wędliny w/g określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń.Wykonywanie innych zadań pokrewnych. Wymagania...

  • Dodane: 2022-12-02