Praca: Kucharz kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/0109
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań kuchni indyjskiej w oparciu o oryginalne przepisy i półprodukty. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca w godzinach 8-16; 14-22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana znajomość oryginalnych przepisów kuchni indyjskiej , oryginalnych przypraw oraz umiejętność wykonywania oryginalnych potraw typu kebab oraz sharma.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach