Praca: Pomocnik piekarza


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Podkonice Miejskie
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:
krojenie, pakowanie pieczywa, przygotowanie produkcji, sprzątanie po produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia,gotowość do pracy na trzy zmiany

Miejsce pracy:

Podkonice Miejskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Wola Blakowa
  • wypiekanie pieczywa Wymagania konieczne: Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: ! książeczka zdrowia...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Osjaków
  • nadzór nad recepturami, przygotowanie produkcji, wypiek chleba.

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Leźnica Mała
  • 1. Urabianie ciasta.2. Nawilżanie ciasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Lipiny
  • Pomoc przy wyrabianiu i pieczeniu pieczywa; czyszczenie blach i stołów; wykonywanie czynności związanych z dzieleniem ciasta; formowanie kęsów ciasta; dbanie o czystość pomieszczeń....

  • Dodane: 2021-01-08