Praca: Sprzedawca kebabu

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca kebabu
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0160
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie kebabu i innych dań. Posługiwanie się językiem hindi z uwagi na używanie oryginalnych przypraw i receptur, których etykiety są w języku hindi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość języka HINDI znajomość przypraw indyjskich

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy