Specjalista ds. Linii Drobnicowych

2024-04-26

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Łódź

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych. Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Zapewniając usługi całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Do Oddziału w Łodzi poszukujemy Specjalisty ds. Linii Drobnicowych
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie i kontrolowanie tras liniowych
  • Planowanie i kontrolowanie odbiorów liniowych
  • Sprzedawanie  ładunków
  • Praca w oparciu o planer i program Speed
  •  Kontakt z Przewoźnikami i poszukiwanie nowych do współpracy
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu
  • Optymalizacja kosztowa.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Podejmowanie samodzielnych decyzji pod presją czasu
  • Organizacja pracy i wyznaczanie priorytetów, sumienność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność korzystania z giełdy transportowej TRANS.EU
  • Znajomość systemu Speed- mile widziana.
 To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od pon. do pt
  • System premiowy
  • Pracę w sympatycznym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS ,zniżki na paliwo ,pakiety sportowe i wiele innych)
  • Standardy wdrożenia "Smart Start".