Instruktor szwalni ds.technologiczno-organizacyjnych

2024-05-09

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Głowno

Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/0541
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie produkcji w zakresie sprawnego i prawidłowego wykonywania operacji szwalniczych, organizowanie sprawnego procesu produkcji szwalni, odszywanie prototypów modeli, przuczanie konfekcjonerów odzieży do nabywania umiejętności w nowej linii wyrobów, udzielanie instruktażu i wdrażanie nowych technik szycia i poprawa fektywności pracy, udoskonalenie technik szycia bieżących operacji w celu poprawy efektywności i jakości wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: odzieżowe

Wymagania inne:

doświadczenie w branzy bieliźniarskiej

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu