Key Account Manager

2024-05-13

UNIMA-Plus sp. z o.o.

Łódź

Firma UNIMA System, specjalizująca się w produkcji dachowych świetlików, pasm świetlnych, klap dymowych oraz ślusarki otworowej poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • pozyskiwanie klientów i realizacja celów sprzedażowych spółki w zakresie oferowanych usług (świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe oraz ślusarka otworowa);
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami;
  • promowanie spółki w social mediach;
  • analizowanie rynku i konkurencji;
  • prowadzenie działań marketingowych – udział w targach, konferencjach itp.;
  • aktywne pozyskiwanie dostawców, podwykonawców (zwłaszcza firm montażowych);
  • raportowanie do Zarządu.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: budownictwo);
  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża stolarki aluminiowej);
  • prawa jazdy kat. B;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • zdolności komunikacyjnych;
  • samodzielności w działaniu;
  • gotowości do wyjazdów.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • samochód służbowy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;
  • ubezpieczenie na życie;
  • owoce;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia podnoszące umiejętności.