Kucharz kuchni wietnamskiej

2024-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1857
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej z wykorzystaniem oryginalnych składników, przypraw oraz receptur dostępnych w języku wietnamskim- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni wietnamskiej z wykorzystaniem oryginalnych składników, przypraw oraz receptur dostępnych w języku wietnamskim

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi