Magazynier


2024-05-12


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu


Łowicz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Magazynier
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0182
OBOWIĄZKI:
staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik / pracownica działu logistyki sklepu

wczoraj

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Miasto: Bełchatów

Jakie zadania na Ciebie czekają? rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru, zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych, kompletowanie zamówień, wydawanie towaru,...

Więcej

Magazynier

2024-05-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Strzelce (pow. kutnowski, gm. Strzelce), Strzelce

pakowanie produktów na palety, przewożenie w miejsce składowania, wysyłka towaru według zapotrzebowania, samodzielne zarządzanie czasem pracy, obsługa wózka widłowego (pracodawca zapewnia...

Więcej

Magazynier

2024-05-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Miedniewice

ZAŁADUNEK TOWARU, ROZŁADUNEK TOWARU, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej