Magazynier


2024-05-09


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu


Wieluń

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Magazynier
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0222
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów do magazynu.Rozkładanie w magazynie towarów wg ustalonych zasad firmy. Inwentaryzacja towarów wg programów RFID.Przekazywanie towarów do salonu wg wskazówek programów RFID.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik magazynowy

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Stryków

przyjmowanie towarów do magazynu;prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu; prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie; Wymagania konieczne:...

Więcej

Robotnik magazynowy

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sosnowiec-Pieńki

Rozkładanie, sortowanie i pakowanie towarów w magazynie, prace transportowe, konfekcjonowanie zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 1] : Brak...

Więcej

Pomocnik magazyniera

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

Ręczny rozładunek dostaw kontenerowych, przyjmowanie materiałów do magazynu, kompletacja towarów w magazynie, rozkładanie kartonów oraz zakładanie matek cenowych na materiał. Wymagania...

Więcej