Monter instalacji fotowoltaicznych

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Żelechlinek

Miejsce pracy: Żelechlinek
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie zasad BHP, montowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne na gruncie, montowanie paneli fotowoltaicznych na gruncie, układanie kabli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI

Wymagania inne:

obsługa narzędzi monterskich,dokładność, zręczność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy:

Żelechlinek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim