Robotnik gospodarczy


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Pabianice

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0305
OBOWIĄZKI:
zgodnie z umową - prace porządkowe na terenie miasta Pabianic
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Wiertacz z możliwością przyuczenia

dzisiaj

Firma: Bose-Instal

Miasto:

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z...

Więcej

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Smardzewice

monitorowanie stanu technicznego budynku i sprzętu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

pomoc przy drobnych pracach naprawczych, utrzymywanie czystości wokół budynku i wewnątrz; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej