Robotnik gospodarczy

2024-05-06

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Koluszki

Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/24/0442
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Podobne ogłoszenia:

Sortowacz

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie, obsługa sortera, obsługa skanera laserowego kodów kreskowych, ręczny rozładunek i załadunek przesyłek do 30 kg Wymagania konieczne:...

Więcej

Sortowacz

dzisiaj

sortowanie przesyłek kurierskich na taśmie, obsługa sorteraSICK VMS 530-IDS" oraz BUDDE FURDERTECHNIK TGF 03/6, ręczny rozładunek i załadunek przesyłek do 30 kg Wymagania konieczne:...

Więcej

Wiertacz z możliwością przyuczenia

dzisiaj

Firma: Bose-Instal

Miasto:

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z...