Technik handlowiec


2024-05-09


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Buków (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Buków

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Buków (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Buków
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
telefoniczna obsługa klienta w zakresie sprzedaży ogrodzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Buków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Handlowiec sprzedaży bezpośredniej B2B, grupa sprzedażowa

2024-05-10

Firma: Emero Group Spółka Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Osoba zatrudniona na stanowisku jest odpowiedzialna za: Współpraca z Klientem Biznesowym Sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych: Światłowodu, telefonii komórkowej oraz ICT Bezpośrednią...

Więcej

Doradca Klienta ds. Gastronomii

2024-05-04

Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Miasto: Łódź

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie Klientów, realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym...

Więcej

Pracownik Działu Handlowego

2024-05-03

Firma: Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Miasto: Rzgów

telefoniczna oraz mailową obsługę klientów, przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie oraz realizację zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, utrzymywanie dobrych relacji z...

Więcej