Analityk biznesowy

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1771
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie 36 sprawozdań oraz dokumentacji do nich w języku białoruskim na 15-20 stron w formie prezentacji lubpliku Word na temat procesów sprzedaży usług firmy- analiza klientów według obowiązujących zasad i zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy- przekazanie raportów zarządowi firmy z przeprowadzonych analiz.- przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata - wartość dzieła za trzy lata: 540 000 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 15 000 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z kierunku ekonomicznego, zarządzania lub pokrewne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi