Asystent kierownika produkcji

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Skierniewice

Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
- wsparcie kierownika produkcji w procesie planowania i rozliczania produkcji,- wyszukiwanie ofert na materiały wyjściowe do produkcji,- składanie zamówień,- kontrolowanie warunków magazynowania materiałów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejetność dobrej organizacji pracy

Wymagania inne:

- doświadczenie mile widziane,- rzetelność

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach