Blacharz samochodowy


2024-05-07


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu


Dzierlin

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Dzierlin
Numer: StPr/24/0372
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie szkiców blach wykorzystywanych do napraw.Wykonywanie napraw i konserwacji wyrobów oraz pokryć z blachy.Montowanie blach oraz elementów samochodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzierlin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Blacharz samochodowy

2024-05-16

Firma: PHU KRIS-CARS Krzysztof Drożdżyński

Miasto: Łódź, Bałuty, Doły, przy wiadukcie

Do obowiązków pracownika należy Rzetelna naprawa pojazdu po kolizji drogowej- parkingowej Utrzymywanie w należytej czystości i porządku swoich narzędzi , oraz stanowiska pracy. Dostosowanie...

Więcej

Blacharz / Pomocnik blacharza

2024-04-20

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Miasto: Stryków, Smolice 1L

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawy blacharskie zabudów chłodniczych Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych Naprawa wgnieceń...

Więcej