Cukiernik

2024-04-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Patoki

Cukiernik
Miejsce pracy: Patoki
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
Mieszanie składników, wyrabianie ciasta, porcjowanie, wałkowanie, wypiekanie.Dekorowanie ciasta, przekładanie masą i sortowanie wyrobów.Transport ciast i wyrobów przy użyciu wózków kołowych.Sprzątanie i mycie urządzeń preparatami chemicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Patoki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku