Drukarz fleksograficzny

2024-04-23

Praca.pl Sp. z o.o.

Kruszów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kruszów
Zakres obowiązków:
  • Obsługa drukarek,
  • Realizacja zleceń,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • Praca zmianowa.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w drukarstwie,
  • Zorganizowanie,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Karty sportowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.