Ekspozytor towarów (merchandiser)

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0381
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów i udział w ich weryfikacji pod względem ilościowym i jakościowym.Dbanie o odpowiedni sposob prezentacji i ułożenie towaru.Pozycjonowanie produktu na powierzchni sprzedażowej.Dbanie o wizerunek produktu.Metkowanie produktów, weryfikacja aktualności cen.Właściwa ekspozycja produktów promocyjnych zgodnie ze standardami firmy.Kontrola dat przydatności towarów do spożycia.Prowadzenie niezbednej dokumentacji.Utrzymywanie porzadku i czystości na półkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu