Elektromonter

2024-04-23

ELSERWIS SP. Z O.O.

Rzgów

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.
Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzgów
Zakres obowiązków:
  • instalacje elektryczne,
  • elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe),
  • automatyka przemysłowa (również pneumatyka),
  • systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..),
  • teleinformatyka (LAN itd..).
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej,
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • prawo jazdy kat. C + E (aktualne świadectwo kwalifikacji + upr. HDS) będzie bardzo istotnym dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia uprawnień,
  • ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych.