Fizjoterapeuta

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zgierz

Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0471
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego, rejestr postepówchorego, prowadzenie ćwiczeń zespołowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: technik fizjoterapeuta

Wymagania inne:

książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widzianaprawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 966 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu