Globalny ekspert procesu

2024-04-09

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1504
OBOWIĄZKI:
- wspieranie usprawniania procesów biznesowych w kierunku globalnych najlepszych praktyk w ramach SSC - udział w projektowaniu i wdrażaniu taktycznych i operacyjnych rozwiązań cyfrowych, sztucznej inteligencji i robotyki (RPA) - osiąganie doskonałości operacyjnej w wyznaczonym obszarze procesu, również z wykorzystaniem metod LeanSigma i CLNX- prowadzenie odpowiednich szkoleń w zakresie procesów w ramach GBS, a także w jednostkach BU/SU, aby zapewnić ich optymalne wykorzystanie - zapewnienie odpowiedzialności biznesowej BU/SU i akceptacji użytkowników dla każdego rozwiązania procesowego- kontakt z zespołami w Ameryce Południowej odbywa się w języku hiszpańskim i portugalskim, z pozostałymi zespołami w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: portugalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

biegła znajomość systemu SAP i obsługi programów pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel, Word i Outlook)kompetencje Lean: podejście Go-See-Act oraz podstawy Leanorientacja na działanie, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi