Gospodarz osiedla

2024-04-11

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Łowicz

Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0176
OBOWIĄZKI:
1. Zamiatanie chodników, ciągów jezdno-pieszych i odśnieżanie, 2. uprzątanie zanieczyszczeń z krawężników, 3. sprzatanie zejść do piwnic i korytarzy piwnicznych, 4. oprożnianie śmietniczek i sprzatanie terenu wokół kontenerów, 5. koszenie trawy, 6. obcinanie żywopłotów i niskich krzewów, 7. w zimie posypywanie piaskiem, 8. rozwieszanie ogłoszeń na tabvlicach ogłoszeniowych, 9. dostarczanie korespondencji lokatorom do skrzynek pocztowych, 10. sprzątanie placów zabaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi kosiarki spalinowej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu