Kelner


2024-04-19


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Malutkie

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kelner
Miejsce pracy: Malutkie
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości podczas imprez okolicznościowych (praca w wekendy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie- chęci do pracy

Miejsce pracy:

Malutkie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kelner

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Kelnerka/kelner

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Wola Załężna

OBSŁUGA KLIENTA, PRZYGOTOWANIE PRZYSTAWEK, WYDAWANIE POSIŁKÓW, PRZYGOTOWANIE STOŁÓW BANKIETOWYCH, DBANIE O WYGLĄD SALI BANKIETOWEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej

Kelner

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Opoczno

OBSŁUGA KLIENTA, PODAWANIE POSIŁKÓW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH...

Więcej