Kierowca-kurier


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca-kurier
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0519
OBOWIĄZKI:
doręczanie przesyłek kurierskich, odbiór nadań kurierskich, rozliczanie i pobieranie pieniędzy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

dzisiaj

Firma: Zieleń 2K Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...

Więcej

Kierowca kat. c

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

KIEROWCA LAWETY/HOLOWNIKA NIENORMOWANY CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Karta kierowcy Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

2024-05-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Bełchatów

Załadunek towaru (części samochodowe), dowóz towaru do klienta, dbałość o powierzony samochów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

Więcej