Kierowca


2024-04-28


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie


Raciszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Kierowca
Miejsce pracy: Raciszyn
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
Obsługa powierzonego pojazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Karta kierowcy kod 95
Uprawnienia: kierowca


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Raciszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca-kurier

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

dostarczanie przesyłek zgodnie z obowiązującymiprocedurami samochodem dostawczym do 3,5 tony Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

2024-05-13

Firma: Zieleń 2K Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

2024-05-12

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej