Kierowca


2024-04-27


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Kierowca
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczanie przewożonego towaru przed uszkodzeniem, przygotowywanie auta do transportu, obsługa codzienna pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Bełchatów

Załadunek towaru (części samochodowe), dowóz towaru do klienta, dbałość o powierzony samochów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

Więcej

Kierowca kat. c

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

KIEROWCA LAWETY/HOLOWNIKA NIENORMOWANY CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Karta kierowcy Wymagania inne:

Więcej

Kierowca-dostawca

2024-05-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Zgierz

prowadzenie samochodu dostawczego, dostarczanie wyrobów gotowych do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: sumiennoś,ć...

Więcej