Kierownik Magazynu

2024-04-10

Praca.pl Sp. z o.o.

Łódź

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem magazynowym;
  • Optymalizacja procesów logistycznych;
  • Kontrola stanów magazynowych oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji;
  • Nadzór nad procesami załadunków i rozładunków;
  • Planowanie oraz wdrażanie strategii magazynowania;
  • Przestrzeganie standardów BHP.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe  (preferowane w kierunku logistyki, zarządzania);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość systemów magazynowych i ERP;
  • Umiejętność analizy danych i raportowania;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność motywowania zespołu;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy;
  • Pakiet szkoleń zawodowych i rozwojowych;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość wpływania na rozwój procedur magazynowych;
  • Pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku.