Kierownik Projektu (branża elektroenergetyczna)

2024-04-15

Victor Energy Sp. z o.o.

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów na terenie Polski.
  • Nadzorowanie projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A.
  • Przygotowanie harmonogramów i budżetów.
  • Nadzór nad wykonaniem harmonogramów i budżetów.
  • Współpraca z zespołem kierowników budowy/robót i inżynierami budowy, działem zakupów oraz działem prawnym.
  • Zapewnienie należytego kontaktu z Inwestorem.
  • Raportowanie z postępów prac do przełożonych.
  • Bilansowanie robót dodatkowych i zamiennych.
Wymagania
  • Doświadczenie w realizacji projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A
  • Dyspozycyjność w zakresie realizacji projektów w całej Polsce i pracy w delegacji.
  • Mile widziane uprawnienia w specjalności elektrycznej.
  • Znajomość pakietu MS Project mile widziana.
  • Mile widziane certyfikaty lub świadectwa zakresu Zarządzania Projektami.
  • Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).
  • Pakiet benefitów obejmujący min; ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do opieki medycznej Medicover, dofinansowanie do karty Multisport.
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o najwyższych wartościach.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Victor Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Białostockiej 22 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Victor Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Białostockiej 22 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail recruitment@victorenergy.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 24 miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie. Twoje dane osobowe przekażemy do działu HR. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail recruitment@victorenergy.com.