Konfekcjoner aerozoli- pracownik produkcji

2024-05-11

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0500
OBOWIĄZKI:
Praca w zespole przy produkcji aerozoli do samochodów. Zmechanizowane napełnianie puszek o pojemności 500 ml. farb i lakierów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Możliwość umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu