Kontroler jakości

2024-04-12

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0211
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa sprzęyu kontrolno - pomiarowego.2. Obsługa komputera. 3. Wypełnianie dokumentacji kontrolno - pomiarowej oraz jakościowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy