Koordynator Zespołu Technicznego

2024-04-23

Well Fitness

Łódź, i okolice

Miejsce pracy: Łódź, i okolice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymagane doświadczenie: doświadczenie w technicznej obsłudze/zarządzaniu nieruchomości oraz znajomość instalacji budynkowych
  • Tryb pracy: głownie praca zdalna oraz mobilna
Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!

Pracuj z nami!
  • zarządzaj Zespołem pracowników technicznych,
  • monitoruj i weryfikuj wykonanie zleconych prac technicznych i inwestycji,
  • twórz i realizuj strategie działań prac technicznych w przypisanym obszarze,
  • ustalaj harmonogramy podwykonawców i pracowników serwisujących maszyny we współpracy z Kierownikami Klubów,
  • wspieraj Kierowników w planowaniu i wdrażaniu optymalnych rozwiązań technicznych w zarządzanych przez nich obiektach,
  • odpowiadaj za przygotowanie harmonogramu przeglądów okresowych infrastruktury obiektów
  • organizuj i nadzoruj relokacje sprzętu i maszyn będących na wyposażeniu klubów.
Nasz must-have:
  • doświadczenie w technicznej obsłudze/zarządzaniu nieruchomościami,
  • znajomość instalacji budynkowych​,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
Poza tym docenimy:
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość programu do kosztorysowania,
  • znajomość programu CAD​.
Co zyskasz?
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • kompleksowe wdrożenie na nowe stanowisko,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę sportową Fit&More,
  • dostęp do produktów na platformie benefitowej (np. bilety do kina, vouchery na zakupy),
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • ubezpieczenie NNW i inne,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.
Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!

Podobne ogłoszenia:

Koordynator ds. technicznych

2024-04-27

Firma: Apleona Polska sp. z o.o.

Miasto: Aleksandrów Łódzki

Zadania: Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej (zakład przemysłowy); Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie oraz optymalizacja...