Kucharz kuchni wietnamskiej

2024-05-03

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Łask

Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI WIETNAMSKIEJ WEDŁUG ORYGINALNYCH RECEPTUR Z WYKORZYSTANIEM PRZYPRAW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ZNAJOMOŚĆ RECEPTUR I WYKORZYSTYWANYCH PRZYPRAW[Umiejętność 1] : UMIEJĘNOŚĆ PRZYGOTOWYWANA DAŃ KUCHNI WIETNAMSKIEJ

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku