Kucharz


2024-05-06


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Aleksandrów Łódzki

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/0461
OBOWIĄZKI:
gotowanie potraw,utrzymanie czystości w pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz kuchni tureckiej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Miasto: Działoszyn

przygotowywanie potraw kuchni tureckiej, ustalanie MENU z zakresu kuchni tureckiej, rozdzielanie prac pracownikom, porcjowanie i wydawanie posiłków, dbanie o najwyższą jakość i smak...

Więcej

Kucharz

2024-05-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Ozorków

Prace kuchenne, sprzatanle, krojenie warzyw, przyrządzanie potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Umiejentnosc przygotowywania potraw...

Więcej

Kucharz kuchni azjatyckiej

2024-05-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

Sporządzanie posiłków kuchni azjatyckiej. Praca na woku - kuchnia ciepła. Produkcja sosów na naturalnych składnikach według receptur kuchni azjatyckiej. . Pomoc w planowaniu i zamawianiu...

Więcej