Magazynier-kierowca

2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Tkaczew

Miejsce pracy: Tkaczew
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
Branża transportowa, załadunek i rozładunek wózkiem widłowym, przestrzegoanie BHP itp. Obsługa wózków widłowych i urządzeń, załadunek towarów na środek transportu i zabezoieczenie go przed uszkodzeniem w tranpsorcie. Podjazdy ciągnikiem siodłowym wraz z naczepami pod załadunek oraz rozładunek, przeładunek na terenie siedziby firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tkaczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu