Magazynier


2024-04-07


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Konstantynów Łódzki

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Magazynier
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych czynności magazynowych.Umowa o pracę na okres 18 miesięcy, praca od poniedziałku do piątku. Praca na terenie RP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 716 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Łowicz

staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Robotnik magazynowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- przyjmowanie i układanie towaru w magazynie - obsługa wózków jezdniowych unoszących- transportowanie i przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Starmag Sp. z o.o.

Miasto: Koluszki

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w nowoczesnym centrum logistycznym. Możliwość rozwoju oraz awansu. Miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy. Zadania:...

Więcej