Magazynier

2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Wieluń

Magazynier
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.Rozkładanie towaru.Oznaczanie i metkowanie produktów.Przygotowywanie zamówień.Sprawdzanie zgodności przygotowywanych do wysyłki towarów.Obsługa urządzeń magazynowych.Sprawdzanie stanów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu