Magazynier


2024-04-25


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Miedniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Magazynier
Miejsce pracy: Miedniewice
Numer: StPr/24/0193
OBOWIĄZKI:
ZAŁADUNEK TOWARU, ROZŁADUNEK TOWARU, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miedniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Lubola

obsługa magazynu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Magazynier

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Lubola

obsługa magazynu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik magazynowy

2024-05-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Wola Bykowska

Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, przygotowywanie zamówień.Praca w godzinach nocnych (20:00-04:00).Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP...

Więcej