Magazynier


2024-04-26


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1593
OBOWIĄZKI:
- prace magazynowe- kompletacja towaru- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Niechcice

przyjmowanie i wydawanie towarówkontrola stanów magazynowychkompletowanie zamówień Wymagania inne:

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Łyszkowice

Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem, umowa zlecenie, 40 godzin tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: rosyjski, w mowie - B2 -...

Więcej

Pracownik magazynowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Wola Bykowska

Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, przygotowywanie zamówień.Praca w godzinach nocnych (20:00-04:00).Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP...

Więcej