Magazynier

2024-04-23

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Rzgów

Magazynier
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
Osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert handlowych dla klientów z Indii. Utrzymywanie relacji handlowych z klientami i przedsiębiorcami innych hurtowni w języku hindi oraz kontrolą jakości zakupionego towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: hindi, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód